Θέμα: Για όσους θέλουν να φύγουν από την πόλη…

Ημερομηνία: 2014-05-12

Από: ΘΕΟΝΗ

Θέμα: ΕΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΣΤΟΣ

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΣΑΣ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ.. ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΨΑΧΝΑΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΙΣΟΔΗΜΑ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΑΣ..ΜΕΝΩ ΣΕ ΠΟΛΗ..ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΩ..ΔΥΟ ΣΠΙΤΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΩΝ ΧΩΡΑΦΙΩΝ..ΒΓΗΚΑ ΣΤΟ ΣΕΡΓΙΑΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΧΩΡΑΦΙ ΠΕΡΙΦΡΑΓΜΕΝΟ ΝΑ ΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ..ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ ΜΕΤΑ 20 ΜΕΡΕΣ..2 ΣΤΡΕΜΜΑΤΑ ΓΙΑ 120 ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ..ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ.. ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ ΠΗΡΑ 5 ΚΟΤΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΝΕΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΕΓΚΥΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..ΕΞΟΔΑ ΜΗΔΕΝ.. ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΚΛΩΣΣΟΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΙΑ..ΤΑ ΚΟΥΝΕΛΙΑ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ..ΤΑ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΟΙ ΚΟΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ 21 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ [ΜΑΙΟ ΤΟΥ 13-ΜΑΙΟ 14] ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΟΔΑ [120 ΕΝΟΙΚΙΟ+130ΚΛΩΣΣΟΜΗΧΑΝΗ+50 ΤΑΙΣΤΡΕΣ,ΠΟΤΙΣΤΡΕΣ ΚΤΛ]300ΕΥΡΩ..
ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΤΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 40 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΗΚΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΥΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ [ΠΩΛΗΣΗ ΑΥΓΩΝ,ΝΕΟΣΣΩΝ]ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΓΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΝΑ ΘΡΕΨΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ..
ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ,ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΛΜΟΥΝ..
ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ..

Πίσω